Sahne ve Platform Kiralama
Açık alan ve kapalı alan olmak üzere sahne kiralama, platform kiralama ve podyum kiralama hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bir çok organizasyon alanında kullanmakta olduğumuz yerden yüksekliği 30cm’den başlayıp 1.20cm’e kadar devam etmekte olan bir çok sahne kiralama hizmetimi bulunmaktadır. Organizasyon detay ve içeriğine göre sahne sistemleri kurulumu sağlanılmaktadır.

Ses Sistemi Kiralama ve Konser Sistemleri Kiralama
Konser, düğün, nişan başta olmak üzere bir çok alana hizmet sağlamakta olan firmamız tamamen profesyonel ekipmanlar ile hizmet sağlamaktadır. Behringer, Yamah, RCF, JBL marka ses ekipmanları ile organizasyonlarınızda bulunmaktayız. Konser Organizasyonlarınız için line array gibi profesyonel markalar ile hizmet sağlamaktayız.

Işık Sistemleri Kiralama
Truss üzerine kurulan bir çok ışıklarımız bulunmaktadır. Konser Organizasyonlarında veya diğer düğün nişan gibi organizasyonlarda alanı renklendirme ve eğlenceyi biraz daha hareketlendirmek amaçlı kullanıma uygundur.

Led Ekran Kiralama, Projeksiyon Kiralama
Bünyemizde bulundurduğumuz led ekran kiralama ve projeksiyon kiralama hizmetlerimiz her türlü organizasyonlarda kullanıma uygundur. Profesyonel ekibimiz tarafından kurulum ve montaj sağlanılmakta olup, organizasyon sonrası yine ekibimiz tarafından kaldırılmaktadır. Ürünlerimiz FULL REJİ Sistemine tamamen uygundur.

Mobil Sahne Kiralama
Mobil Sahne Kiralama, Mobil Led Ekran Kiralama ve Mobil Jenaratör Kiralama konusunda firmamızın iş ortaklığı sağladığı ve yine profesyonel olarak hizmet sağlayan bir firma tarafından size çözüm sunulmaktadır. Bu konuda organizasyon içeriğinizi ve bilgilerinizi bize iletmeniz durumunda size en uygun çözümleri sunmaya özen göstereceğiz.