Organizasyonlarınıza özel olarak sahne ve platform kiralama Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için. İletişim bölümünden bize ulaşabilir veya web sitemiz üzerinde bulunan iletişim formundan bize ihtiyaç listenizi gönderebilirsiniz.

Türkiye Geneline Sahne Kiralama, Podyum Kiralama, Konser Ses Sistemleri Kiralama Hizmetlerimiz bulunmaktadır.  Sahne Platformu Kiralama sizin ölçülerinizde size organizasyon detaylarınıza göre dizayn edilebilir şekildedir. Platform kiralama hizmetimizde üstü halı kaplama veya halıfileks kaplama olabilir. Gerekli Detayları ve bilgileri firmamız tarafından edinebilirsiniz.

Sahne Kiralama, Truss Kiralama ve Sahne Robot Işık Kiralama Hizmetlerimiz ile ilgili, Etkinliklerinize göre dizayn sağlanmaktadır. Alan aydınlatması veya alanlarda, konserlerde kullanılmak üzere Robot Işık Kiralama Hizmetlerimiz sunulmaktadır.

Firmamız Okulların yıl sonu gecelerine ve diğer etkinliklerine sahne kiralama, ses sistemi kiralama ve ışık sistemleri kiralama hizmeti sağlamaktadır. Okul Bahçelerine ve diğer alanlarına sistemler önceden kontrol edilip size proje şeklinde sunum sağlanılır, yapılan çalışmalarda teknik bilgi sizlere aktarılmaktadır.  Sahne Kurulumu, Podyum Kurulumu, Ses Sistemi Kurulumu, Işık Sistemleri Kurulumu etkinlikten bir gün önce veya etkinlik gecesi sağlanılmaktadır.

Sahne Sistemleri, Görüntü Sistemleri, Ses Sistemleri, Led Ekran Sistemleri ve diğer alanlarda paket olarak bir sistem mevcut değildir. İhtiyaca göre özel hazırlanan riderler ile hizmet sağlıyoruz. Bu nedenle firmamızdan herhangi bir paket sistem talebinde bulunmadan önce kendi fizibilite çalışmanızı bize aktarmanız gerekmektedir. Etkinlik detayları ne kadar çok olursa o kadar net bir bilgi alabilirsiniz..

Konser Sahne Sistemleri

Konser Sahne Kiralama, Sahne Kiralama

Konser Sahne Kiralama, Sahne Kiralama

Belediye festivallerinizde veya diğer konser etkinliklerinizde profesyonel sahne kiralama hizmeti sunmaktayız. Müzik festivallerinde ve bir çok eğlence etkinliklerinizde sizlere profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. En son teknolojik ses sistemleriyle organizasyonlarınızı gönül rahatlığıyla yapmanızı sağlıyoruz. Sizde profesyonel bir ekip arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konser sahnesi kiralama işinde uzman bir ekip olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Detaylı bilgilendirme ve fiyat almak için TEKLİF İSTE kısmını ya da iletişim kısmını kullanabilirsiniz.

Üniversite Festivalleri ve Bahar Şenlikleri

Sahne Sistemleri Kiralama

Sahne Sistemleri Kiralama

Üniversite ve öğretim kurumlarında geleneksel olarak yapılan Bahar Şenliği & Spring Fest Organizasyonlarında Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

Binlerce katılımcının yer aldığı bu coşkulu şenlikler günlerce süren çalışmalar sonrasında ortaya çıkmaktadır. Öğrenci konseyi ve yönetim ile ortak çalışmalarımız sonrasında taleplerine en uygun koşullarda Sanatçı, Stand, Lunapark, Teknik Ekipman ve altyapı hizmetlerini sunuyoruz.

Üniversitelinin ruhunu yansıtan bu beraberliği aynı özveri ve duyarlılıkla devam ettirmek en büyük temennimiz.

Fiyat ve detaylı bilgilendirme için TEKLİF İSTE kısmını ya da iletişim kısmını kullanabilirsiniz.

Mezuniyet Organizasyonları

Sahne Sistemleri Kiralama, Ses Sistemi Kiralama

Sahne Sistemleri Kiralama, Ses Sistemi Kiralama

Günümüzde Adına Organizasyon sektöründe en çok talep edilen organizasyonlardan biri Mezuniyet Organizasyonu dur. Mezuniyet törenlerin bir diğer adı  ” Kep töreni ” dir. Ömür boyu hatıralarımızda yer edecek müstesna günlerdendir.  Mezuniyet  Organizasyonu öğrencilerin heyecanı ve coşkusunun had safhada olacağı bir etkinliktir. Mezuniyet organizasyonunun kusursuz ve unutulmaz olması için, organizasyonun akışı ve planlamaları titizlikle yapılmalıdır. Mezuniyet törenlerinin final anı kep atma anıdır ve bu esnada olmasını şiddetle tavsiye ettiğimiz uygulama ise konfeti Show. Konfeti makinası ile atılan konfetilerin eşliğinde keplerin havaya uçuşması unutulmaz anlar oluşturacaktır. Yapılacak konuşmaların, mezuniyet belgelerinin takdiminin, kep atma töreninin ve yemeğin ardından müzik eğlence programına geçilmelidir. Okul Bahçesinde düzenleyeceğiniz  Anaokulu Mezuniyeti, İlköğretim Mezuniyeti, Lise Mezuniyeti ve Üniversite Mezuniyeti Töreni ve Balosu  Organizasyonların da  Konsept Renklerle Süslenmiş görkemli, kusursuz ve uygun bütçeli bir    Mezuniyet  Organizasyonu  için Okul Süslenmesinden, Cübbe Kiralama, Fotoğraf, Konfeti, Volkan, Havai Fişek Gösterileri,  Video Çekimleri, Kürsü, Podyum, Sahne, Çadır, Tribün Kurulumları, Ses ve Işık Sistemleri ile Catering hizmetlerine varıncaya kadar ve A-Z’ye Tüm Hizmetleri tek çatı altında sunmaktayız. Lazer, Led Ekran, Projeksiyon, Plazma Üniteleri.