Organizasyon kapsamında istenilen özelliklerde ve büyüklükte Ses Sistemi Kurulumu, Platform Kurulumu, Truss kurulumu, Sahne Kurulumu, Aydınlatma Ekipmanları Kurulumu Uzman Ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Düğün, Nişan, Sünnet, Kına, Konser, Festival, Açılış, Doğum günü, Parti, Toplantı, Seminer  Organizasyonlarınız için Sanatçıların teknik liderlerine uygun ses sistemlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

Sahne Kurulumunda Bir Çok Seçenek Mevcuttur. Aşağıda ulaşabileceğiniz kategoriler ve görseller bulunmaktadır.

 

Sahne Kurulumu, 1×1 veya 2×1 Modüller Şeklinde Sahne Kurulum Hizmeti. Özel İsteye göre 1 metrekare veya 200 metrekare sahne kurulumu yapılmaktadır.

Truss Kurulumu, Sahne üzerine tente veya ışık sistemlerinde kullanılır. Özel Led Ekran Kurulumunda Kullanılır.

Sahne ve Truss Kurulumu, Sahne ve Truss Kurulumu Sanatçı, Konser ve Özel Organizasyonlarınızda Kullanılır. Sahne üzerinde ışık sistemi isteniliyorsa eğer Truss Kurulumu yapılmaktadır.

Podyum Kurulumu, Defile ve diğer Podyum Organizasyonlarına özel kurulum hizmetidir. Ölçüleri genellikle standarttır. Özel Ölçülerde Podyum Kurulumu yapılabilir.

Podyum Truss Kurulumu , Podyum üzerine Truss Kurulumu Işık Sistemlerinde Kullanılmaktadır

Özel Yapı Sahne, İsteğe özel sahne veya Podyum Kurulumu, Ölçüleri ve Modülleri kendinize özel yaptırabilir ve bunun kurulumu sağlayabilirsiniz.

Sahneni Kendin Kur… 

 

 

Sahne Ses ve Işık Sistemleri Kiralama

Merhaba
Web sitemizde bulunan hizmetlerin fiyatlandırılması ve daha detaylı bilgi isteğinizi İletişim ve Teklif İste sayfalarımızdan kolaylıkla yapabilirsiniz. İsterseniz 0 212 909 35 51 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.